- 1 GB Hapėsira
  - Pa Limit Trafiku
  - Pa Limit POP3 Mail
  - CPanel / WHM
    Mujor € 1
 
  - 5 GB Hapėsira
  - Pa Limit Trafiku
  - Pa Limit POP3 Mail
  - CPanel / WHM
    Mujor € 5
 
  - 10 GB Hapėsira
  - Pa Limit Trafiku
  - Pa Limit POP3 Mail
  - CPanel / WHM
    Mujor € 10
   

Nese keni ndonje pyetje para-Blerjes ose deshironi ndihmė, kliko Support

Kėrko emrin(domain) qė dėshironi dhe zgjidhe (p.sh., .com, .net, .org) (mos shkruaj w.w.w.)
Tip: For hosting only type domain name & any extension.
  

.com

.net

.org

.co.uk

.name

.info

.biz

.se

.eu

Hosting Plan Main Features
Hosting Plans starter semi-pro advanced
Web Space 1 GB 5 GB 10 GB
Monthly Traffic Allowance Pa Limit Pa Limit Pa Limit
Price / Month €1 €5 €10
Email Aliases Pa Limit Pa Limit Pa Limit
CPanel, Multi-Language, Fantastico
99.9% Uptime Guarantee
Setup Fee Free Free Free
  More Info More Info More Info
 

 

Home     |     Hosting     |     Domain Names     |     Kush jemi    |     Porosit     |     Support
Copyright © 2008, FixWebb.com All rights reserved.