Ne ofrojmė zgjidhje tė fuqishme pėr faqet e internetit pėr privatnikun dhe bizneset.

Nuk ka kosto tė fshehura,

Me ēmimet mė tė lira nė Evropė

Rrjet tė sigurt, tė shpejtė dhe tė besueshėm i cili ka shumė lidhje nė internet


Shiqoni detaljet e paketave tė ndryshme qė ne ofrojmė pėr ju. Nėse nuk mundeni me vendosė se cila ju pėrshtatet nevojave tė juaja, atėher mos nxitoni.. Na Kontaktoni kėtu .


Control Panel ,  Ne kemi bėr njė Control Panel tonen, shum tė thjeshtė pėr ju qė tė pėrdorni mė letė, ( vėmendje, Control Panela ende nuk ėshtė gati pėr klient )
 

Hosting Plan Features Windows / Linux
Hosting Plans Starter Semi-Pro Advanced
Hapėsira 1 GB 5 GB 10 GB
Trafiku Mujor Pa Limit Pa Limit Pa Limit
Ēmimi / Mujor €1 €5 €10
POP3 Email Accounts Pa Limit Pa Limit Pa Limit
Email Aliases Pa Limit Pa Limit Pa Limit
MySQL Databases 1 3 5
99.9% Uptime Guarantee
CPanel Website Control Panel ( more info )
Fantastico DeLuxe
Web Based Email
Sub-Domains
Front Page Extensions support
FTP Account
Unlimited Mailing Lists
Perl Support
PHP Support
POP3 Server
SMTP Server
Web Based File Manager
Shopping Cart
CGI,SSL,SSI
Autoresponder Emails
Bandwidth Stats
Traffic Stats - WebAlizer
Custom ERROR 404 Page
Stable Linux with Apache
Unrestricted Bandwidth
Direct OnNet Connection
Advanced Control Panel
PRE-INS. CGI SCRIPTS
Back-up Generator
24/7 Support
Setup Fees Free Free Free
Webserver Windows/Linux Windows/Linux Windows/Linux
 

 

Home     |     Hosting     |     Domain Names     |     Kush jemi    |     Porosit     |     Support
Copyright © 2008, FixWebb.com All rights reserved.